Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Test
fa: آزمایش

en: Message
fa: پیام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Icon
fa: شمایل

en: ID
fa: شناسه

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Page
fa: صفحه

en: Url
fa: نشانی

en: Send
fa: ارسال

en: Desc
fa: نزولی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Key
fa: کلید

en: Token
fa: توکن

en: Apply
fa: تایید

en: No content types available.
fa: هیچ یک از انواع محتوا در دسترس نیست.

en: No subscriptions available.
fa: هیچ اشتراکی وجود ندارد.

en: Offset
fa: جابجایی

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
