Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (30 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Test
fr: Tester

en: Settings
fr: Paramètres

en: Body field
fr: Champs Corps

en: Icon
fr: Icône

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Subscriptions
fr: Abonnements

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Configure
fr: Configurer

en: Created
fr: Créé

en: Url
fr: URL

en: Send
fr: Envoyer

en: Public Key
fr: Clé Publique

en: Private Key
fr: Clé privée

en: Sort by
fr: Trier par

en: Key
fr: Clef

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Apply
fr: Appliquer

en: No content types available.
fr: Aucun type de contenu disponible.

en: No subscriptions available.
fr: Aucun abonnement disponible.

en: Offset
fr: Décalage

en: Web services
fr: Services Web

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal
