Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Cancel
jv: Batal

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Reset
jv: Baléknā

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Icon
jv: Ikon

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Key
jv: Kunci

en: Web services
jv: Layanan web

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
