Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Send
ku: بینێره‌

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Key
ku: کلیل

en: No content types available.
ku: هیچ جۆرێکی ناوەڕۆک پێناسە نەکراوە.
