Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Url
mn: Хаяг

en: Send
mn: Илгээх

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
