Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Web services
nn: Nettjenester

en: - All -
nn: - Alle -
