Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Cancel
oc: Anullar

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Test
oc: Testar

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Configure
oc: Configurar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Url
oc: URL

en: Send
oc: Mandar

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Public Key
oc: Clau publica

en: Sort by
oc: Triar per

en: Key
oc: Clau

en: Token
oc: Geton (token)

en: Apply
oc: Aplicar

en: No content types available.
oc: Cap de tipe de contengut pas disponible.

en: Offset
oc: Decalatge

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
