Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Page
ps: پاڼه

en: Configuration
ps: سازول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Key
ps: کيلی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
