Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
