Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Send
te: పంపించు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
