Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: ID
th: ไอดี

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Send
th: ส่ง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Key
th: คีย์

en: No content types available.
th: ไม่พบชนิดเนื้อหา

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
