Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: Cancel
is: Hætta við

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Reset
is: Endursetja

en: Test
is: Prófa

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Icon
is: Táknmynd

en: ID
is: Kenni

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Configure
is: Stilla

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Url
is: Vefslóð

en: Send
is: Senda

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
