Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: ID
ne: परिचय

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
