Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Pages
ru: Страницы

en: Cancel
ru: Отмена

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Reset
ru: Сбросить

en: Test
ru: Тест

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Icon
ru: Иконка

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: Content type
ru: Тип материала

en: Configure
ru: Настроить

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Url
ru: Url-адрес

en: Send
ru: Отправить

en: Desc
ru: По убыванию

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Public Key
ru: Публичный (открытый) ключ

en: Private Key
ru: Приватный (закрытый) ключ

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Key
ru: Ключ

en: Token
ru: Токен

en: Apply
ru: Применить

en: No content types available.
ru: Типы материалов не определены.

en: No subscriptions available.
ru: Нет доступных подписок.

en: Offset
ru: Пропустить

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Image field
ru: Поле изображения

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц

en:  Show for the listed pages
ru:  Отображать на перечисленных страницах
