Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Configure
sl: Nastavi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Send
sl: Pošlji

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: Key
sl: Ključ

en: Web services
sl: Spletne storitve
