Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Icon
sv: Ikon

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Url
sv: URL

en: Send
sv: Skicka

en: Desc
sv: Fallande

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Public Key
sv: Offentlig nyckel

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Key
sv: Nyckel

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Apply
sv: Applicera

en: No content types available.
sv: Inga innehållstyper tillgängliga.

en: No subscriptions available.
sv: Inga prenumerationer tillgängliga.

en: Offset
sv: Kompensera

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Image field
sv: Bildfält

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna
