Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Test
ar: الاختبار

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Icon
ar: أيقونة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Configure
ar: ضبط

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Url
ar: المسار

en: Send
ar: أرسل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Key
ar: المفتاح

en: Apply
ar: تطبيق

en: No content types available.
ar: لا توجد أي أنواع محتوى.

en: No subscriptions available.
ar: لا اشتراكات متاحة.

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
