Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Cancel
bg: Отмени

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Url
bg: URL

en: Send
bg: Изпрати

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Key
bg: Ключ

en: Apply
bg: Търси

en: No content types available.
bg: Няма достъпни типове съдържание. Моля, регистрирайте се, за да получите съответните права.

en: Web services
bg: Уеб услуги
