Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Body field
cy: Maes corff

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Send
cy: Anfon

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Public Key
cy: Allwedd Cyhoeddus

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Key
cy: Allwedd

en: Apply
cy: Ceisio

en: No content types available.
cy: Dim mathau o gynnwys ar gael.

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
