Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Cancel
et: Tühista

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Icon
et: Ikoon

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Configure
et: Seadistus

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Key
et: Võti

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Apply
et: Rakenda

en: No content types available.
et: Ühtki sisu tüüpi ei ole saadaval.

en: Offset
et: Nihe

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Image field
et: Pildi väli

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel
