Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Icon
gl: Icona

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Configure
gl: Configurar

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Send
gl: Enviar

en: Configuration
gl: Configuración

en: Public Key
gl: Chave pública

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Key
gl: Clave

en: Token
gl: Símbolos

en: Apply
gl: Aplicar

en: No content types available.
gl: Ningún tipo de contido dispoñible.

en: No subscriptions available.
gl: Non hai subscricións dispoñíbeis.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Web services
gl: Servizos web

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
