Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Cancel
he: ביטול

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Reset
he: איתחול

en: Test
he: בדיקה

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Icon
he: סמל

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Configure
he: הגדרות

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Url
he: כתובת url

en: Send
he: שלח

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Key
he: מפתח

en: Token
he: אסימון

en: Apply
he: החל

en: No content types available.
he: אין סוגי תוכן זמינים

en: No subscriptions available.
he: אין מנויים זמינים.

en: Offset
he: היסט

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
