Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Icon
nl: Pictogram

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Configure
nl: Instellen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Url
nl: URL

en: Send
nl: Versturen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Private Key
nl: Privé sleutel

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Key
nl: Sleutel

en: Apply
nl: Toepassen

en: No content types available.
nl: Geen inhoudstypen beschikbaar.

en: No subscriptions available.
nl: Geen inschrijvingen beschikbaar.

en: Web services
nl: Webservices

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend
