Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Icon
sk: Ikona

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Key
sk: Kľúč

en: Apply
sk: Použiť

en: No content types available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne typy obsahu.

en: No subscriptions available.
sk: Žiadne dostupné prihlásenia.

en: Offset
sk: Ofset

en: Web services
sk: Webové služby

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
