Web Assets (10.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Video
th: วีดีโอ

en: Standard
th: มาตรฐาน
