Web Assets (11.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Image
fa: تصویر

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Audio
fa: صوتی

en: Medium
fa: متوسط

en: Video
fa: ویدیو

en: Standard
fa: استاندارد

en: Document
fa: سند

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
fa: یک فایل یا سند بارگذاری شده، مانند PDF.
