Web Assets (11.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Image
eu: Irudia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Medium
eu: Ertaina

en: Standard
eu: Estandar

en: Document
eu: Dokumentua
