Web Assets (11.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Image
gl: Imaxe

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Medium
gl: Medio

en: Square
gl: Cadrado

en: Standard
gl: Estándar

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo
