Web Assets (11.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Audio
he: אודיו

en: Medium
he: בינוני

en: Square
he: רבוע

en: Video
he: וידאו

en: Standard
he: רגיל

en: Document
he: מסמך

en: Audio file
he: קובץ אודיו

en: Video file
he: קובץ וידאו
