Web Assets (11.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Image
oc: Imatge

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Audio
oc: Àudio

en: Medium
oc: Mejan

en: Standard
oc: Estandard

en: X-Large
oc: XL
