Web Assets (11.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Image
az: Şəkil

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Medium
az: Orta

en: Square
az: Kvadrat

en: Standard
az: Standart

en: Document
az: Sənəd

en: Video file
az: Video fayl

en: Use local images for reusable media.
az: Yenidən istifadə edilə bilən media üçün yerli şəkillərdən istifadə edin.

en: A locally hosted audio file.
az: Yerli olaraq yerləşdirilən audio fayl.

en: A locally hosted video file.
az: Yerli olaraq yerləşdirilən video fayl.

en: Square Medium
az: Kvadrat Orta

en: Square Small
az: Kvadrat Kiçik

en: Remote video
az: Uzaqdan video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
az: YouTube və ya Vimeo-dan uzaqdan yerləşdirilən video.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
az: Yüklənmiş fayl və ya sənəd, məsələn, PDF.

en: Nav Medium
az: Nav Orta

en: Grid Medium
az: Cədvəl Orta

en: Grid Max
az: Cədvəl Maks
