Web Assets (11.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Audio
et: Heli

en: Medium
et: Keskmine

en: Square
et: Ruut

en: Standard
et: Standardne

en: Document
et: Dokument

en: Audio file
et: Helifail

en: Video file
et: Video fail

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video

en: Square Medium
et: Keskmine ruut

en: Square Small
et: Väike ruut

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
et: Üles laetud fail või dokument, näiteks PDF.
