Web Assets (11.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Square
fi: Neliö

en: Standard
fi: Standardi

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: X-Large
fi: X-Suuri

en: A locally hosted audio file.
fi: Paikallisesti palveltava äänitiedosto.

en: A locally hosted video file.
fi: Paikallisesti palveltava videotiedosto.

en: Square Medium
fi: Neliö keskikokoinen

en: Square Small
fi: Neliö pieni
