Web Assets (11.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Image
it: Immagine

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Medium
it: Medio

en: Square
it: Quadrato

en: Document
it: Documento

en: Audio file
it: File audio

en: Video file
it: File video
