Web Assets (11.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು
