Web Assets (11.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Image
lv: Attēls

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Medium
lv: Vidējs

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Standard
lv: Standarta

en: Document
lv: Dokuments

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Video file
lv: Video fails
