Web Assets (11.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Image
tr: Resim

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Audio
tr: Ses

en: Medium
tr: Orta

en: Square
tr: Kare

en: Standard
tr: Standart

en: Document
tr: Belge

en: Audio file
tr: Ses dosyası

en: Video file
tr: Video dosyası

en: Video URL
tr: Video URL adresi

en: A locally hosted audio file.
tr: Yerel olarak barındırılan bir ses dosyası.

en: A locally hosted video file.
tr: Yerel olarak barındırılan bir video dosyası.

en: Square Medium
tr: Kare Orta

en: Square Small
tr: Kare Küçük

en: Remote video
tr: Uzak video

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
tr: Yüklenmiş dosya veya belge, örneğin bir PDF.
