Web Assets (11.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Medium
ar: متوسط

en: X-Large
ar: كبير جدًا

en: Nav
ar: التنقل
