Web Assets (11.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: X-Large
lt: Labai didelis

en: Nav
lt: Navigacija

en: Nav Medium
lt: Navigacija vidutinė

en: Grid Medium
lt: Tinklelis vidutinis

en: Grid Max
lt: Tinklelis maksimalus
