WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Label
eu: Etiketa

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz
