WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Label
hu: Címke

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Security
hu: Biztonság

en: Changed
hu: Módosítva

en: About
hu: Leírás

en: Registration
hu: Regisztráció
