WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Label
fa: برچسب

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Security
fa: امنیتی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره

en: Registration
fa: عضویت
