WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Created
it: Creato

en: Authored by
it: Creato da

en: Security
it: Sicurezza

en: Changed
it: Modificato

en: About
it: Informazioni

en: Registration
it: Registrazione
