WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Label
jv: Judul

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Security
jv: Jagabaya

en: About
jv: Ngenani
