WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Label
pt: Rótulo

en: Created
pt: Criado

en: Authored by
pt: Escrito por

en: Security
pt: Segurança

en: Changed
pt: Alterado

en: About
pt: Sobre

en: Registration
pt: Registro
