WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Label
sr: Ознака

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
