WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Label
tr: Etiket

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Security
tr: Güvenlik

en: Changed
tr: Değişti

en: About
tr: Hakkında

en: Registration
tr: Kayıt
