WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Label
vi: Nhãn

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: About
vi: Giới thiệu

en: Registration
vi: Đăng ký
