Webdam (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: yes
bg: да

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Search
bg: Търси

en: Password
bg: Парола

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Upload
bg: Трансфер

en: no
bg: не

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Original
bg: Оригинал

en: Topic
bg: Тема
