Webdam (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Topic
eo: Temo
